ניהול ידע ארגוני ורציפות תפעולית-עסקית בזמן מלחמה 8.4.24

ניהול הידע הארגוני הוא אחד הכלים הפשוטים אך העמוקים והמשמעותיים, אשר יכול לתת פתרונות באופן מהיר יחסית, בהתבסס על מה שקיים בחברה כאן ועכשיו. 

 

כל אחת מהדילמות הבאות היא דילמה שמנהלים רבים במפעלים חוו וחווים מאז פרוץ המלחמה ב-7.10:

✓ איך ממשיכים לעבוד באופן שוטף בזמן מלחמה, כאשר חלק מהעובדים מגויסים/עזבו ולקחו איתם את הידע שלהם?

✓ איך נמנעים ממצב שבו תהליכים שונים בחברה ומשימות שונות תקועים מכיוון שהמומחה בתחום מגויס או נמצא מחוץ לחברה ולא יודעים מתי יחזור?

✓ איך ממסדים ומסדירים את תהליכי העבודה בחברה בזמן שינויים וגדילה מהירה בזמן מלחמה בעקבות גידול בהזמנות? (של פי שניים תוך 3 חודשים, לדוגמה)

 

בסדנה נענה על השאלות הללו ועל שאלות נוספות שיעלו המשתתפים מתוך ההתמודדות היומיומית בשטח, להקניית כלים ושיטות ליישום מיידי של ניהול הידע הארגוני המאפשר המשכיות תפעולית מיטבית בזמן מלחמה.

 

 למי מיועדת הסדנה?

מנכ"לים, מנהלי ייצור, מנהלי תפעול, מנהלי מש"א

8.4.2024 | יום שני | 10:00-13:00

בית התעשייה, המרד 29 ת"א

חברי.ות התאחדות התעשיינים, ההשתתפות אינה כרוכה בתשלום אך מחייבת הרשמה מראש.

מנחה הסדנה: דן קריסטל
מנחה הסדנה: דן קריסטל

היזם-מנהל של Cristal Clear   - ארגונים בצמיחה מתמדת , מומחה בפיתוח ארגוני-עסקי ובפיתוח הון אנושי, ניהול ידע ארגוני, ומומחה למידה והדרכה. משנת 2006 מלווה חברות, ארגונים, עסקים, מנהלים, צוותים ואנשים בתהליכי פיתוח וצמיחה ארגוניים-ניהוליים-עסקיים. דירקטור בהנהלות ציבוריות של גופים ותאגידים, חבר "נבחרת המנטורים" של "איגוד הדירקטורים בישראל". מפתח ומנהל תוכניות לימודים והדרכה. מרצה ומנחה סדנאות בתחום מיומנויות הניהול למנהלים ובארגונים, בארץ ובעולם.

לפרטים נוספים - המכללה לניהול בתעשייה:

03-5198867 |  03-5198734

 rickys@industry.org.il | tali@industry.org.il