INDUSNET

התאחדות התעשיינים יזמה והקימה רשת ארגוני תעסוקה והכשרות לתעשייה. 
מטרת הרשת היא ליצור חיבורים איכותיים בין חברות תעשייה לארגונים חברתיים וציבוריים (לא מסחריים) המקדמים תוכניות להכשרה מקצועית וטכנולוגית, וכן תוכניות וכלים לתעסוקה והשמות בפועל של עובדים לתעשייה. 
ביחד נסייע בהגדלת היצע העובדים המקצועיים בתעשייה הישראלית. 
מחזקים את התעשייה, שומרים על הבית!
התאחדות התעשיינים בישראל

להצטרפות ארגונים ל-INDUSNET >>>


שם הארגון: אגף חיילים משוחררים במשהב"ט
אודות הארגון: אגף חיילים משוחררים במשהב"ט פועל לשילובם של המשוחררים בשוק התעסוקה. לאחרונה אושרה תפיסה חדשה לטיפול בתעסוקה והוקם צוות ליישומה. חלק נכבד מפעילותו של הצוות בחיבור ושת"פ למעסיקים וארגונים מקדמי השמה.
אתר אינטרנט
רשת חברתית
ליצירת קשר: יעל טיירי ברוך
דואר אלקטרוני: asaf_harati@mod.gov.il
מספר טלפון: 054-8186111 / 052-9210080
 


שם הארגון: She Codes; Next Level
אודות הארגון: ;she codes היא קהילת מפתחות התכנה בישראל, שהוקמה בשנת 2013 במטרה לסגור את הפער המגדרי בתעשיית ההיי טק בישראל ולהגיע ל 50% מפתחות תוכנה בתעשייה. הארגון מציע הכשרות טכנולוגיות ועזרה לחברות בגיוס והכשרה לתפקידים טכנולוגיים.
אתר אינטרנט
רשת חברתית

דואר אלקטרוני: ruth@she-codes.org
מספר טלפון: 052-6399778


 

 


שם הארגון: היוZמה לקידום תעסוקת צעירים
אודות הארגון: היוZמה לקידום תעסוקת צעירים מבית סינרגיה, משרד העבודה פועלת לקידום צעירים בפריפריה חברתית-גיאוגרפית באשכול 1-6 בגילאים 18-35 וצעירים בני העדה האתיופית בתכנית 'למרחק' בגילאים 20-44 בפריסה ארצית. 
רשת חברתית
דואר אלקטרוני: kinneret.s@ts-hr.org.il / tamar.w@ts-hr.org.il
מספר טלפון: 052-2764610 / 052-2994478
 


 


שם הארגון: המשקם
אודות הארגון: המשקם הינה חברה ממשלתית מעורבת בבעלות משרד הרווחה 40% וההסתדרות הציונית העולמית 60%. המשקם מעסיקה 2600 עובדים עם מוגבלות רב נכותי במגוון תפקידים בפריסה ארצית.פעילות החברה עוסקת במגוון תחומים- תחום התעשייה שבמסגרתו 20 מפעלים הנותנים שירות ללקוחות רבים בארץ ומבצעים עבורם עבודות של קבלנות משנה,לחברת המשקם 6 מתפרות שעיקר עבודתן הינה תפירת מדי צה"ל, יחידות גינון בפריסה ארצית ומאות עובדים המשולבים בשוק החופשי במגוון רחב של תפקידים. כלל העובדים מלווים תעסוקתית על ידי צוות השיקום המקצועי של חברתנו.
אתר אינטרנט
רשת חברתית
דואר אלקטרוני: hadasp@hameshakem.co.il
מספר טלפון: 050-2265620


שם הארגון: הסוכנות היהודית
אודות הארגון: הסוכנות היהודית היא הסוכנות לעידוד עלייה ופועלת לשילוב עולים בשוק התעסוקה.
אתר אינטרנט
רשת חברתית
דואר אלקטרוני: Asyac@jafi.org


  


שם הארגון: ינאביע 19 בע"מ
אודות הארגון: ינאביע פועלת בתחומים שונים בחברה הבדואית בדרום הארץ 
אתר אינטרנט
דואר אלקטרוני: ronen@yanabia.org.il
מספר טלפון: 050-3304463

 

 


 


שם הארגון: כיוון (סובב ירושלים וצפון)
אודות הארגון: מרכז 'כיוון' עובד בשיתוף משרד העבודה.
המרכז הינו הכוון תעסוקתי למגזר החרדי, הכולל מתן הכוונה, ליווי אישי וייעוץ מקצועי בדרך למציאת מקום עבודה באופן התואם את אורח חייו של הציבור החרדי. 
במרכז כיוון מחלקת קשרי מעסיקים הנותנת מענה וייעוץ למעסיקים אשר מבקשים לשלב בשורותיהם עובדים מהחברה החרדית.
אתר אינטרנט
רשת חברתית
דואר אלקטרוני: chaya@kivun.org.il
מספר טלפון: 052-6176165
 


שם הארגון: מונא חלל לשינוי
אודות הארגון: מונא היא יוזמה חברתית-טכנולוגית המייצרת מרחב חדשני שמפגיש בין מגזרים
וגילאים שונים ומפתח מובילי שינוי טכנולוגי באמצעות פדגוגיה מבוססת עשייה. רשת מרכזי החדשנות הטכנולוגית שלנו מספקת את הידע, ההשכלה, הניסיון והכלים המעשיים הדרושים על מנת שתלמידינו יוכלו להשתלב בקלות יותר לעולם ההייטק הישראלי. אנו מציעים מגוון תוכניות חינוכיות, הכוללות סדנאות ופעילויות לילדים ונוער החל מהגיל היסודי, ומאיץ השמה לתעשיית ה-TECH למבוגרים מחפשי עבודה שרוצים לשפר את כישוריהם בהנדסה ולמצוא תעסוקה משמעותית.
אתר אינטרנט
רשת חברתית
דואר אלקטרוני: bar@moona.co
 


שם הארגון: מרכזי הזדמנות
אודות הארגון: מרכזי הזדמנות הם מוקדי תעסוקה עירוניים ואזוריים המרכזים את שלל תכניות הממשלתיות והעירוניות בתחום התעסוקה ברשות, לאוכלוסיות יעד מגוונות. 16 מרכזים מטבריה ועד אילת
אתר אינטרנט
רשת חברתית
דואר אלקטרוני: baliron@amanet.co.il
מספר טלפון: 052-6423835
 


שם הארגון: עמותת עתידים
אודות הארגון: עמותת עתידים הוקמה במטרה להביא לייצוג שוויוני של בנות ובני הפריפריה החברתית והגאוגרפית במוקדי המצוינות של צה"ל, התעשיה וההייטק בתחומי המדעים והטכנולוגיה לקידום הפרט, החברה והמשק בישראל. אנו עושים זאת באמצעות רצף של תכניות הכוללות רכישת השכלה אקדמית ומקצועית, פיתוח אישי ותעסוקה איכותית בקצה, בצה"ל ובמשק הישראלי.
אתר אינטרנט
רשת חברתית
דואר אלקטרוני: mayar@atidim.org.il
מספר טלפון: 054-6977407

 


שם הארגון: ריאן - בעצמי
אודות הארגון: מרכזי 'ריאן' הוקמו במטרה לקדם ולעודד השמה של עובדים מהחברה הערבית בעולם התעסוקה הכללי. אנו פועלים לצמצום הפערים החברתיים והגברת הלכידות החברתית - כלכלית, דרך קידום העסקה מגוונת ומכלילה, פיתוח עובדים והכשרתם, שיפור מיומנויות מקצועיות, ליווי תהליכי השמה ועוד
אתר אינטרנט
רשת חברתית
דואר אלקטרוני: shiran.mos@be-atzmi.co
מספר טלפון: 050-9451166 


שם הארגון: רשת מרכזי צעירים
אודות הארגון: ארגון הגג של מרכזי הצעירים בישראל. הרשת מסייעת למרכזי הצעירים ברשויות המקומיות לקדם צעירות וצעירים בגילי 18-35 בתחומי השכלה, תעסוקה וקהילה.
אתר אינטרנט
 

 


 

 


שם הארגון: שירות בתי הסוהר
אודות הארגון: שב"ס - ארגון ביטחוני בעל יעוד חברתי המשתייך לאכיפת החוק. תפקידו החזקת אסירים במשמורת בטוחה ונאותה תוך שמירה על כבודם מילוי צרכיהם הבסיסים והקניית כלים מתקנים על מנת לאפשר להם להקלט טוב יותר בחהרה עם שחרורם. 
אתר אינטרנט
רשת חברתית
דואר אלקטרוני: ShlomiP@ips.gov.il / DganitR@ips.gov.il

  


שם הארגון: שירות התעסוקה
אודות הארגון: שירות התעסוקה הישראלי הינו תאגיד סטטוטורי הנתון לפיקוחו של שר העבודה והרווחה ולמועצת שירות התעסוקה. השירות מעניק שירותי השמה ותווך עבודה לכ-400,000 מחפשי עבודה מדי שנה, באמצעות 71 לשכות התעסוקה הפרוסות ברחבי הארץ. השירות מסיע למחפשי עבודה במציאת משרה, בהפניה להכשרה מקצועית, באיתור עובדים עבור מעסיקים ועוד. בנוסף, השירות מופקד על מחקר שוק התעסוקה ופרסום הממצאים מידי תקופה. כמו כן, השירות אחראי על העברת דיווחים שוטפים למוסד לביטוח לאומי בנוגע לזכאותם של דורשי העבודה לדמי אבטלה או גמלת הבטחת הכנסה.
אתר אינטרנט
רשת חברתית

 

 


שם הארגון: תעסוקה שווה
אודות הארגון: תעסוקה שווה היא תכנית ממשלתית בפריסה ארצית, המאגדת את כלל השירותים בתחום תעסוקת אנשים עם מוגבלות, הן עבור מחפש העבודה והן עבור המעסיק. התוכנית נועדה להקנות לעובד ולמעסיק את כל הכלים להתגבר על המכשולים הקיימים כדי לאפשר העסקה שווה ומתגמלת של אנשים עם מוגבלות, למען קידום הדדי של העובד והמעביד ולתועלת החברה בישראל.
אתר אינטרנט
רשת חברתית
דואר אלקטרוני: masha.s@ts-hr.org.il
מספר טלפון: 052-6194162