הועדה לעיצוב וחדשנות בהתאחדות התעשיינים

נושא העיצוב הוא מרכיב מרכזי בהצלחתה של התעשייה בעולם התחרותי שבו אנו חיים. התאחדות התעשיינים שותפה למפעל זה מתוך הכרה בחשיבות הנושא.

עיצוב תעשייתי מהווה מקור חשוב לשדרוג התעשייה המסורתית ולצמיחה כלכלית, והעמקת השימוש בו תקנה לתעשיינים אסטרטגיה של חדשנות ויתרון תחרותי בשוק הגלובלי.

 

העיצוב התעשייתי הוא נושא שאי אפשר להתעלם ממנו וחשוב לקדם אותו. היום לא מספיק שמוצר הוא איכותי וטוב, הוא גם צריך להיות מעוצב. אנחנו מנסים להטמיע את העיצוב התעשייתי בקרב התעשייה בישראל מתוך הכרה והבנה שמדובר במרכיב מרכזי בפיתוח ושדרוג התעשייה".

 

התאחדות התעשיינים שותפה למפעל זה מתוך הכרה בחשיבות הנושא.

 

התאחדות התעשיינים הניפה את הדגל לקדם את העיצוב בישראל כמנוף כלכלי, הן במגזר התעשייתי והן במגזר הממשלתי. תחום הניהול ופיתוח העיצוב הפך בשנים האחרונות למגמה מובילה ובעלת ערך מוסף חשוב בכל פיתוח של מוצר הן בתעשיות הביוטכנולוגיה וההייטק בכלל והן בתעשייה המסורתית בפרט.

 

 

פעילות הועדה:

1. הענקת פרס עתיר (עיצוב תעשייתי ישראלי) - משרד התעשייה, המסחר והתעסוקה מארגן, זו השנה השישית, תחרות נושאת פרסים לעיצוב מוצרים. התחרות, מיועדת לאנשי תעשייה ולמעצבים, ובאה כתוצאה מההבנה כי יש בעיצוב התעשייתי יכולת לפתח ולשדרג כל תעשייה.

 

הפרסים יחולקו בחמש קטגוריות שונות. בכל קטגוריה יחולקו עד 2 פרסים.

  • מוצרים לבית למשרד ולפנאי
  • ציוד ומכשור
  • ריהוט ותאורה
  • מוצרים ירוקים/מקיימים
  • קונספט

העבודות הזוכות יקבלו חשיפה בתערוכות העיצוב השונות ובאמצעי התקשורת.

המועד האחרון לרישום לתחרות: 25.10.2010.

פרס "עתיר עיצוב תעשייתי" של משרד התמ"ת בחסות התאחדות התעשיינים, יוענק במהלך האסיפה השנתית של ההתאחדות בינואר 2011, במסגרת הפעילות לקידום והטמעת העיצוב התעשייתי והחדשנות בקרב התעשייה הישראלית
 

 

2. שת"פ עם קהילת המעצבים– התאחדות התעשיינים פועלת בשיתוף פעולה עם קהילת המעצבים, שיוזמת תערוכה - "עוצב בישראל {"designed in Israel} וכנס - "הכוח הכלכלי של העיצוב"
בו משתתפים בכירי אנשי העסקים והכלכלה, תעשיינים, אנשי ממשל, מדיה ותקשורת.

 

התערוכה חושפת את יכולות העיצוב הישראלי בתחומים של עיצוב תעשייתי, עיצוב גרפי ועיצוב אינטראקטיבי, ובעצם מהווה השתקפות של הישגי התעשייה, הטכנולוגיה והתרבות הישראלית.

 

האירועים של קהילת המעצבים הישראלית מתקיימים בשת"פ עם מגזין TheMarker, הארץ כנסים ובחסות משרד התמ"ת, התאחדות התעשיינים, מכון היצוא וגופים פרטיים.
לאתר קהילת המעצבים

 

 

3. טקס מוצר השנה– התאחדות התעשיינים שותפה לטקס מוצר השנה, בו מחולקים פרסי מוצר השנה, עבור עיצוב וחדשנות בישראל.

 

4. תכנית לעיצוב וחדשנות במפעלי תעשייה מסורתיים– התאחדות התעשייניםבשיתוף משרד התמ"ת, בוחנת כלים חדשים לעידוד השימוש בעיצוב וחדשנות במפעלי התעשייה המסורתיים.

פרס עתיר - עיצוב תעשייתי ישראלי - פרס התמ"ת    פרס עתיר - עיצוב תעשייתי ישראלי - פרס התמ"ת
הדפסשלח לחבר
עזרה וכלים
דרונט בניית אתרים
תוכן ושיווק אינטרנטי 
Bookmark and Share